Cześć!

Nazywam się Karolina Nosowicz i jestem Radocha.

Moją pasją od zawsze byli ludzie – uważne słuchanie, odkrywanie potrzeb oraz inspirowanie do szukania rozwiązań, dają mi najwięcej satysfakcji w pracy.

Jestem Radosną Wiedźmą, coachem, trenerem FRIS®️, kontrolerem finansowym, praktykiem storytellingu biznesowego, mamą, niezależną kobietą i przede wszystkim – niestrudzoną poszukiwaczką szczęścia.

Uwielbiam pracować w holistycznym podejściu do człowieka, wykorzystując wiedzę, doświadczenie, intuicję i szczyptę magii 🙂

Przez 16 lat pracowałam w różnych korporacjach w działach finansów. Od bankowości, przez audyt zewnętrzny po spółki retailowe. Stanowisko managerskie, praca w dużych zespołach, przy projektach, ściśle współpracując z Zarządem i top managementem, przy świetnych zarobkach, ale…. przy narastającej frustracji i pogłębiającym się zagubieniu. „Czy to naprawdę jest to życie, o którym marzyłam? Czy tego naprawdę chciałam?” – te pytania towarzyszyły mi coraz mocniej z roku na rok.

Karola Nosowicz
Hej
Sporo czasu zabrało mi dotarcie do miejsca, w którym zrozumiałam, że błędnie zdefiniowałam sukces i szczęście w swoim życiu. Przeszłam długą i wyboistą drogą do miejsca, w którym jestem teraz. I wiem jak dużo szans zmarnowałam. Pomimo, że w tym procesie nie ma drogi na skróty – to są niezawodne drogowskazy, które prowadzą mnie do celu. A jeśli czujesz, że Ty też chcesz – może nawet „musisz” coś zmienić w swoim życiu – to jestem tu po to, by wskazać Ci drogę i towarzyszyć w niej – bo tę drogę znasz sama, czasem tylko potrzebujesz przewodnika, który wyprowadzi Cię z gęstej mgły smutku, rozczarowania, niemocy i beznadziei.

Pracuję z kobietami, które w dążeniu do idealnego życia zapomniały o sobie i pragną do siebie powrócić.

serce

Może masz w życiu wszystko, ale wciąż nie czujesz, że to jest TO czego byś chciała?

serce

A może całkiem rozproszyłaś się na ilość zadań i potrzeb innych, całkiem zapominając o sobie?

do it for yourself radocha

Możesz to zmienić.

To Twoje życie – nie pozwól innym przeżyć go za Ciebie. To Twój najpiękniejszy dar, którego możesz doświadczać, przeżywać, ale który nie jest na wieczność.

Nie odkładaj siebie na później. Bo Twoje życie jest DZIŚ.

Chcesz wiedzieć jak to zrobić?